12 let oceňujeme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

Nominace uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

FUTUR s.r.o.

Ing. Jiří Černý

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Stavební firma FUTUR s.r.o. působí na trhu již od roku 1994. Od počátku své existence staví po celé České republice nízkoenergetické rodinné domy ze stavebního systému IZOLOX – ekologického materiálu s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, který minimalizuje náklady na vytápění. Společnost FUTUR se specializuje na realizace hrubých staveb – základů, zdiva, komínů a střech.

Za 27 let na trhu má společnost na svém kontě již více než 900 realizací, což je pro rodinnou firmu, jejíž jádro tvoří táta a dva synové, úctyhodné číslo. Ačkoliv společnost FUTUR získala několik ocenění od odborné veřejnosti, chválí ji si především její zákazníci, kteří vítají lidský přístup, rychlé jednání a kvalitně odvedenou práci.

Stavíme každý dům tak pečlivě, jako bychom si ho stavěli sami pro sebe.

Mapa
Firma sídlí v Pardubickém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Kombinace více faktorů, zejména změna režimu po revoluci roku 1989, a také změna oboru, kdy jsem místo vodních staveb začal dělat pozemní stavitelství se specializací na rodinné domy.

Kdo je Vaším vzorem?

V podnikatelském prostředí byli mými vzory Jiří Sedláček a Ivan Hoffmann.

Zbývá Vám čas na koníčky?

Teď už zbývá více času, když jsou ve firmě oba synové. Provozuji sport, jezdím na kole, na motorce, v zimě na lyžích a trávím čas s rodinou.

Odpovídal Jiří Černý, jednatel

Důvod nominace

Futur je tradiční rodinná firma, která staví domy tak, jakoby je stavěla pro sebe! Vstřícnost, přehled, ochota, hledání co nejoptimálnější cesty je zcela běžná součást firemní kultury. Je radost s ní jednat a spolupracovat.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

investor

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů