Hledáme podnikatele, kterých si lidé váží!

Nominace 2021 uzavřeny. Finalisty představíme 1. září.

o projektu

Partneři

HPCG | autor a pořadatel projektu

autor a pořadatel projektu

HPCG je 1. českou poradenskou skupinou, která již od roku 2008 poskytuje ucelené strategické podnikové poradenství a návazné marketingové a komunikační služby ve smyslu goodwillu značky.

TÜV SÜD Czech | validátor projektu

validátor projektu

TÜV SÜD je světově uznávanou společností, působící ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Klientům poskytujeme služby v oblastech: nezávislého ověřování, testování, inspekce, certifikace, homologace a vzdělávání.

 

 X PRODUCTION | technologický partner

technologický partner

X Production je česká společnost, která od roku 2002 zajištuje služby grafického studia, vývoj a programing mobilních a webových aplikací a produkční agentury.

Etnetera | zlatý partner

zlatý partner

V roce 1997 se dva studenti ČVUT shodli, že by nebylo špatné si při studiu přivydělat. Od té doby se jejich záměr rozrostl na skupinu firem s téměř 350 zaměstnanci zaměřujících se na vývoj digitálních technologií. 

LORIKA CZ | zlatý partner

zlatý partner

LORIKA CZ je ryze česká rodinná firma založená již v roce 1993, která patří mezi přední dodavatele produktů a služeb pro oblast průmyslové a personální hygieny. Společnost má sídlo v Olomouci, pobočky v Teplicích a Náchodě a sítí svých regionálních obchodních zástupců pokrývá celou ČR.

HELUZ cihlářský průmysl | stříbrný partner

stříbrný partner

HELUZ není běžná firma, je mnohem víc, je rodina. Výrobě cihel se věnuje už od roku 1876. Tehdy Jan Řehoř v Dolním Bukovsku postavil první žárovou pec a z vytěžené hlíny vypálil první cihly. Začal tím dlouhý příběh...

YouRadio Talk | mediální partner

mediální partner

České podcasty a zprávy.

Radio Z | mediální partner

mediální partner

Každý den přináší aktuální informace ze světa peněz, politiky a společnosti. Nepřetržitě sleduje dění jak u nás, tak v zahraničí...

FTV Prima | mediální partner

mediální partner

FTV Prima, spol. s r.o., provozuje celoplošné televizní vysílání programů Prima, Prima COOL, Prima ZOOM, Prima MAX a Prima LOVE.

Drbna | mediální partner

mediální partner

Vydavatelství TRIMA NEWS, s.r.o. vstoupilo na mediální trh v roce 2011, kdy spustilo první internetový deník Drbna. Pilotním projektem regionálního zpravodajství byl web Budějcká Drbna.

Flying Revue | mediální partner

mediální partner

Časopis Flying Revue je nejčtenější letecký časopis v Česku a na Slovensku. Najdete v něm články věnující se bezpečnosti letectví, různým odvětvím leteckého sportu, leteckému cestování, historii letectví...

Magazín KPCG | mediální partner

mediální partner

Čtyřměsíčník Magazín KPCG určený exkluzivně pro členy a partnery elitního Klubu Partner Český Goodwill, vydává od roku 2015 HP N Media, člen skupiny HPCG. Magazín je nedílnou součástí členství v KPCG. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů