Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Systers Bio s.r.o.

Veronika Allister

Ročník 2022

Představení nominované firmy

Zakladatelka Systers, Veronika Allister, si ve svém životě prošla mnoha zkouškami v oblasti fyzického i mentálního zdraví. Tyto zkušenosti ji dovedly k biohackingu a oboru dlouhověkosti. Fascinuje ji lidská biologie, mozek a vědomí. Dlouho pátrala po projektu, který v péči o ženské zdraví propojuje moudrost našich babiček s vědeckými přístupy a nejnovějšími technologiemi. Žádný takový nenašla, a tak začala tvořit a shromažďovat know-how, díky kterému by ženy všech generací mohly ve svém těle prožívat kvalitní, dlouhý a naplněný život. To nyní předává prostřednictvím Systers Bio.

Vize projektu se nedrží při zdi. Cílem je vzdělávání žen všech generací v otázkách péče o ženské tělo i mysl. Kromě e-shopu s kurátorským výběrem doplňků stravy, funkčních potravin a přírodní kosmetiky, je v plánu i řada vlastních produktů. Chystají akademii ženského biohackingu, pořádají zážitkové kempy pro ženy a mnoho dalšího. V neposlední řadě se Systers věnují i programům pro firmy, které chtějí vzdělávat své zaměstnance v oblasti biohackingu, optimalizace zdraví a stress managementu.

Make impossible possible.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nejvíce mě těší, když vidím ženy, kterým jsem díky Systers pomohla k naplnění jejich potenciálu. Když jsou zdravé, s dobrou náladou, plné síly, klidu a spokojenosti…

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Finský biohacker Teemu Arina. Oceňuji jeho přístup k podnikání i obrovské know-how.

Najdete si čas na koníčky? Jaké máte?  

Životní rovnováha je pro mě důležitá, proto beru jako samozřejmost, že si na koníčky najdu čas. V poslední době se věnuji třeba MMA, kundalini józe, střelbě nebo kreslení. Také píši knihy a ráda trávím čas v přírodě a se svým kocourem. A manželem. :-) 

Odpovídala Veronika Allister, jednatelka společnosti

Důvod nominace

Ráda bych nominovala Veroniku Allister, která je průkopnicí biohackingu v České Republice. Věnuje se hlavně ženské biologii a její firma SYSTERS, má ty nejlepší doplňky stravy, na jaké na trhu narazíte. Pořádá víkendové kempy a kurzy pro ženy, které mění životy. Napsala bestseller Hoř Pomalu a je jedním z trenérů Davida Vencla, který trhl rekord v plavání pod ledem. Je neuvěřitelně inspirativní žena a naše firma, která má to štěstí, že jí Veronika už druhým rokem koučuje, díky ní roste o kvalitní lidi. Její přínos českému biohackingu a vůbec světu osobního rozvoje je nenahraditelný.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

klient

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů