Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

TGNCA s.r.o

Filip Svárovský

Ročník 2022

Představení nominované firmy

Společnost TGNCA s.r.o. vyvinula a provozuje webovou aplikaci Tanganica, která pomáhá e-shopům jednoduše spustit reklamy na Googlu a na Facebooku.

Start-up Tanganica byl založený v polovině roku 2020, ale již předtím tři přátelé, Filip, Robert a Samuel společně dělali menší marketingové projekty. Filip měl znalosti a kreativitu v marketingu, Robert ovládal prodejní modely. Tyto silné stránky se spojily a daly dohromady nápad na marketingovou platformu, která umožní e-shopům na pár kliknutí spustit výkonnostní reklamy. Vývoj takové platformy nebyl jednoduchý, a proto oslovili svého dlouholetého kamaráda, programátora Samuela, se kterým během pár měsíců dali dohromady základní verzi webové aplikace Tanganica.

Nyní je na platformě přes 600 zaregistrovaných e-shopů a každý měsíc se toto číslo zvyšuje. Nejprve mají ambici vyladit produkt na českém a slovenském trhu, upevnit svoji pozici a poté se, například i s investory, pustit do expanze mimo Českou republiku.

Firma Tanganica chce být příkladem všem mladým a šikovným lidem, kteří mají nějaký sen nebo nápad a chtějí ho přivést k životu. Není to jednoduché, ale když to člověka baví a naplňuje, tak zvládne překonat i těžká období, která dokáží člověka nesmírně posunout – všechny překážky si stejně člověk tvoří ve vlastní hlavě.

Vytvářet skvělou službu, kterou mají lidé rádi a na kterou můžeme být pyšní.

Mapa
Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání 

Asi osud. Podnikatelská cesta je pro mě životním posláním, které mě naplňuje, dodává svobodu a možnost odpovědné volby.  

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Určitě ve schopnosti vytrvat. Je to vlastnost, která většině dnešní populace chybí a já ji vnímám jako klíčovou pro úspěch. Vytrvat i když se momentálně nedaří a hledat cesty.

Kdo je Vaším osobním, případně podnikatelským vzorem?

Osobním vzorem je pro mě otec, jako vzor kvalitně odvedené práce. Potom to jsou všechny další firmy, které dělají skvělé produkty a vytváří reálnou hodntou.

Odpovídal Filip Svárovský, jednatel společnosti

Důvod nominace

Filip je mladý muž, podnikatel, který se snaží svými schopnostmi pomáhat ostatním. Nabité vědomosti přetváří v projekty, které jiným podnikatelům usnadňují práci. Ve velmi mladém věku vydal knihu, hostoval v podcastu a založil společnost Tanganica, která dává možnost e-shopařům nakupovat reklamu pomocí pár kliknutí, díky čemuž šetří svůj čas i peníze jinak vynaložené na přímou tvorbu a správu reklam, nebo na získávání know-how/ poplatky agentuře. Tanganica pomáhá mimo jiné i studentům s výkonem jejich praxe včetně kompletního zaškolení. Svůj tým od začátku staví tak, aby každý dělal co nejlépe umí a co ho baví. Díky Filipovi jsem se dostala do světa e-commerce, sdílí se mnou své know-how a pomáhá mi růst. Filip neuvěřitelně podporuje mladé lidi v rozvoji a své zaměstnance motivuje ke vzdělávání a řadí workflow na jednu z nejpřednějších příček. Nebojí se výzev, rád se účastní soutěží a vytváří hodnotné konexe. Spolupráce s Filipem mi přinesla úplně jiný pohled na podnikání na internetu, sebevědomí v komunikaci s váženými lidmi, prostor pro seberealizaci a mnoho dalšího.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů