Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

ENERGIS 92, s.r.o.

Jaromír Doležal

Ročník 2022

Představení nominované firmy

Společnost ENERGIS 92 podniká od roku 1992 v oblasti realizace energetických staveb. Působí po celé České republice, okrajově i v zahraničí. Má za sebou celou řadu projektů v segmentu průmyslových staveb i staveb občanské vybavenosti.

Silnou stránkou firmy je realizace staveb pro výrobu a distribuci tepelné energie a chladu dle individuálních potřeb klientů, ale zabývá se rovněž výstavbou zdrojů pro kombinovanou výrobu tepla a elektrické energie (kogenerace) a výrobou tepla z alternativních zdrojů.

Přetváření myšlenek v realitu, tedy vlastní výstavbě, věnuje společnost a její tým odborníků nejvíce času a energie. Zákazníka provádí všemi etapami jeho záměru, od zpracování počátečních analýz a návrhu koncepce, přes zpracování projektové dokumentace a zajištění veškerých legislativních požadavků, až po realizaci celé stavby a následný servis a dohled.

Strategií společnosti je poskytovat profesionální stavební servis s individuálním přístupem s cílem dosáhnout dlouhodobé a opakované spolupráce s klienty.

Naše 4 kladiva - přístup, pružnost, dynamika, kvalita. Formujeme z minima maximum.

Mapa
Firma sídlí v Královéhradeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Významných osobností, které mi byly v různých situacích inspirací je celá řada. Ať z členů rodiny, tak široké podnikatelské veřejnosti. Jmenováním jednotlivců bych nedocenil ty nejmenované.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?

Člověk by měl mít v životě 4 základní pilíře na kterých jako bytost stojí: rodinu, práci, koníčky a přátele. Takže nějaké koníčky mám. Sport, RC modely, sebeobrana…

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

To by měli hodnotit jiní. Osobně se domnívám, že racionální a férový přístup a odhodlání.

Odpovídal Jaromír Doležal, majitel společnosti

Důvod nominace

Jedná se o tradiční českou společnost, která svou práci dělá dlouhodobě kvalitně a poctivě a podílí se na spoustě velkých projektů. Díky vedení společnosti je Energis 92 prosperující firmou, se spokojenými zákazníky a zaměstnanci, kteří jsou odborníci ve svém oboru.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

Známý

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů