10. ročník ocenění pro firmy, kterých si lidé váží

Zvolte OSOBNOST Český Goodwill 2022

Hlasujte

AnnKas s.r.o.

Andrea Novotná

Ročník 2022

Hlasujte

Představení nominované firmy

AnnKas je rodinná včelí farma (Andrea, Slávek a Ondra), která se nachází v krásném prostředí Českého středohoří. Farma byla založena v roce 2015, ale již před tím rodina Novotných včely chovala. V počtu včelstev se pohybuje od 80 do 150 včelstev.

Ze včelích produktů na farmě stáčí med, vyrábí mezistěny pro včelaře i pro výrobce svíček, vlastní svíčky a ozdoby ze včelího vosku, a samozřejmě také medovinu. Krom vlastních výrobků ve svém eshopu nabízejí produkty dalších výrobců, od kosmetiky, přes sladkosti z medu a propolisu, po medovinu či medové pivo.

Včelí farma AnnKas též nabízí exkurze a workshopy pro mateřské a základní školy, i pro veřejnost. Součástí nabídky jsou také kurzy a přednášky o apiterapii (terapie s využitím včelích produktů), apiterapeutické masáže nebo pobyty v Apidomku.

Co tě nezabije, to tě posílí.

Mapa
Firma sídlí v Ústeckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Přestala mě bavit administrativa a chtěla jsem za sebou vidět nějaké smysluplné výsledky.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Nadšení zákazníků z dobře odvedené práce; práce se včelami, když se jim daří.

Jaké máte plány do budoucna?

Ustálení dosavadních aktivit a zaměření se na agroturistiku.

Odpovídala Andrea Novotná, jednatelka společnosti

Důvod nominace

Andrea je velmi kreativní žena, která se dokázala probojovat v převážně mužském odvětví (včelaření) a to i přes fakt, že je alergik na včelí bodnutí. K tomu vytvořila včelí farmu, která nabízí spoustu zajímavostí jako jsou: exkurze pro děti i dospělé a apiterapii, včelí produkty včetně dárkových a kreativních sad, atd. Rozdává úsměvy na všechny strany a snaží se pomoc i začínajícím včelařům. Pomáhá při zdravotních problémech různých lidí, učí je využívat včelí produkty a především znát svět včel. Když může, poradí i dalším podnikatelům a snaží se propojovat jednotlivé subjekty v regionu. Neustále se vzdělává a vůbec nechápu, kde bere tu energii :D. Samozřejmě při tom nezapomíná ani na rodinu, v rámci které se vzájemně podporujeme.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů