Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE s.r.o.

Tomáš Arsov

Ročník 2022

Představení nominované firmy

Tomas Arsov je česká značka s inovativním přístupem k péči o vlasy. Vše začalo před 9 lety otevřením našeho dnes už vyhlášeného salonu v centru Prahy s kadeřnickým talentem Tomášem Arsovem v čele. Jeho posláním je změnit postoj žen k péči o vlasy a podpořit tak jejich zdravé sebevědomí a odvahu zvládnout vše, co jim život postaví do cesty.

Dnes firma patří mezi nejrespektovanější značky vlasové péče v České republice a má i široké spektrum mezinárodních klientů. Tým salonu Tomas Arsov aktuálně tvoří více než 20 profesionálů, kteří měsíčně poskytnou své služby skoro 1000 klientkám.

Vedle toho se snaží zákazníkům ulehčit domácí péči, která je nezbytná pro dlouhodobé zdraví vlasů. Prvním krokem bylo vyvinutí šamponu, který by myl do hloubky, ale šetrně, vyživoval a sedl i barveným vlasům. Projekt byl natolik úspěšný, že nakonec vytvořili šampony rovnou dva. Jeden z linie BONFIRE pro jemné a barvené vlasy, druhý, GREEN TEA, zaměřený na suché vlasy bez života.

Prostřednictvím e-shopu dnes firma prodá okolo 10 000 produktů vlastní značky. V nadcházejících letech TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE plánuje dále rozšiřovat své podnikání i vstup na nové trhy.

Koláč se nejdříve upeče, potom se až jí.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Podnikání neberu jako práci, je to můj koníček a můj život.

Jaké máte plány do budoucna?

Chtěl bych se zaměřit na vzdělávání kadeřníků. Chci zvýšit úroveň českých kadeřníků. Změnit myšlení lidí v péči sama o sebe pomocí edukace.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Empatie.

Odpovídal Tomáš Arsov, jednatel společnosti

Důvod nominace

Oceňuji inovativní způsob, jakým pan Arsov přistoupil k podnikání v rozsáhlém oboru kadeřnických a kosmetických služeb. Jako jeho spokojená zákaznice oceňuji vysokou úroveň služeb, ale také jeho vlastní řadu výrobků, které shledávám za funkční. Oceňuji jeho pomoc v rozvoji mladých a nadějných zaměstnanců, jejich kariéry a talentu. Obdivuji schopnost medializace vlastní značky - je zde mnoho pořadů s touto značkou. A samozřejmě je tu kvalita a odborné poradenství. Ve zkratce, oceňuji inovace a zápal, který tuto značku a samotnou osobu Tomáše Arsova vynesly mezi TOP příčky v tomto oboru.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

Klient

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů