Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Eliels s.r.o.

Markéta a Karel Bajerovi

Ročník 2022

Představení nominované firmy

Do podnikání se manželé Bajerovi pustili v roce 2016 z lásky k pečení. Pekárna a kavárna Koláčové království, které provozuje jejich rodinná firma Eliels, je místem, odkud se linou vůně čerstvě upečených koláčů a dortů, jako by je připravila maminka nebo babička. Denně si tady můžete vybrat na 15 druhů koláčů, dezertů a sušenek. Všechny dobroty se pyšní dobrými vejci, máslem, kvalitní moukou, netradičními chutěmi a ruční výrobou. 

Všechny koláče, dezerty a další dobroty připravuje Markéta vlastnoručně dle vlastních receptur a peče je přímo na místě, aby uspokojili zákazníky, kteří přijdou na snídani nebo pro svačinu do školy a do práce. Mlsat ale můžete i přímo v kavárně v pražských Nuslích, kde si můžete odpočinout na šálkem čerstvě připravené italské kávy, u pravé čokolády na zahřátí v zimních měsících nebo ledové kávy na letní osvěžení.

Poctivé a ručně vyráběné koláče, jako od maminky.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Touha uplatnit na trhu svoje schopnosti a kreativitu vlastní tvorby. 

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Svoboda projevu a tvorby. Tzv. dělat si věci po svém. 

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Svoje vlastní limity.

Odpovídala Markéta Bajerová, spolumajitelka firmy

Důvod nominace

V tomto koláčovém království dělají ty nejbáječnější koláče, které opravdu chutnají jako od maminky. A nejen jen od maminky, ale i od babičky.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

Nakupující zákazník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů