Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Imperial Phone Service s.r.o.

Michal Šesták

Ročník 2022

Představení nominované firmy

iPservis je ryze česká společnost, poskytující kompletní servis elektrokoloběžek, mobilních telefonů, tabletů, notebooků a drobné elektroniky. Při každé opravě používá kvalitní náhradní díly, prověřené postupy i inovativní technologie.

Společnost iPservis má v Praze zřízené dvě provozovny.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Náhoda. Můj bratr a jeho kamarád mě požádali, abych jim pomohl při zakládání firmy s administrativou a vytvořením vnitřních systémů. Po nastavení startu firmy jsem se staral o finance. Odvětví servisu mobilních zařízení a drobné elektroniky mě tak nadchlo, že jsem postupně firmu odkoupil.

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Radost klientů, kterým přivedeme jejich zařízení zpět k životu.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Osobním byl můj dědeček z důvodu moudrosti a nadhledu, podnikatelským můj otec pro jeho analytické a ekonomické schopnosti.

Odpovídal Michal Šesták, jednatel společnosti

Důvod nominace

Nejspolehlivější servis na elektromobilitu v Praze. Stoprocentní nasazení a přátelský kolektiv dělá z malé rodinné firmy jednu z největších ve středních Čechách na servis elektro koloběžek, kolonožek, robotických vysavačů a chytré domácnosti. Jsme víc než obyčejný servis! :)

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů