Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Umělecká agentura Petra Soviče - PAN Petr Sovič

Ročník 2013

Představení nominované firmy

Umělecká agentura Petra Soviče vznikla s cílem oživit českou uměleckou scénu mladými talenty a novými projekty v oblasti kultury. S tímto nápadem přišel sám Petr Sovič, který s manažerskou činností začal v rámci propagace vlastních hudebních těles.         

Díky cílevědomé práci si začal plnit osobní sny o vlastní umělecké realizaci. Uměleckou činností souborů této umělecké agentury se rozhodl dělat radost lidem některými vlastními projekty, v mnoha případech s charitativním podkresem. Nejúspěšnějším projektem je Golden Big Band Prague. Tento orchestr působí na české hudební scéně teprve třetím rokem, ale už teď je součástí velkých kulturních akcí a podporuje aktivně také mnoho charitativních projektů, například Nadační fond Podepsáno srdcem a další organizace.

Hlavním cílem založení tohoto orchestru byl fakt, že v České republice big bandů ubývá a není tu jediná společnost, která by zabraňovala úpadku tohoto žánru. Umělecká agentura Petra Soviče také organizuje bez nároku na honorář koncerty pro seniory v domovech seniorů, Letní slavnosti seniorům Prahy 9 a celou řadu dalších projektů.   

Nejkrásnějším životním cílem je plnit si své sny a dělit se o ně s ostatními.

3 otázky pro nominovanou osobu

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci do ČESKÉHO GOODWILLU dozvěděli?

Byl jsem nesmírně potěšen, že si mé práce okolí povšimnulo a pevně doufám, že budu i nadále dělat radost svými projekty dalším a dalším lidem.

Proč jste se rozhodli Vaši nominaci do projektu ČESKÝ GOODWILL přijmout?

Protože určitě je to dobrá šance představit široké veřejnosti některé ze svých projektů a naznačit, že nic není nemožné. Člověk se akorát musí prát o své vize a sny a výsledek se dostaví. O to krásnější je pak situace, kdy některé věci docení blízké okolí. Umělecká dráha je založena na zpětné vazbě publika a okolí a právě pro ně se neustále připravují nové projekty s cílem obohatit je.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Svou uměleckou činností podporuji některé charitativní projekty a snažím se získat potřebné finanční prostředky.

Důvod nominace

Líbí se mi to, že můj bratr vede kapely (dechovku a bigband) a pomáhá různým charitativním projektům bez nároku na honorář. Navíc pořádá akce pro důchodce a rozhodně to co dělá nedělá hlavně kvůli penězům. Mám radost, že stále někdo takový existuje. Navíc pomáhá při znovu obnovení kultury, co se týče dechovky. Líbí se mi, že převzal zavedenou dechovkovou kapelu s tradicí a pak si postupně začal budovat svoje jméno. Je to neuvěřitelné ale v hlavě se mu rodí stále nové a nové projekty a já se nestačím divit :)) Asi neumím všechny věci popsat :)) I když si z něj celá rodina srandu, tak mu všichni fandíme!

Nominační kategorie

Tradice
Inovace
Mecenáš

Nominoval/a:

Bratr

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů