Český Goodwill 2022

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Neogenia s.r.o. – Ondřej Švrček

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Společnost Neogenia založili v roce 2009 Jan Šimecký a Ondřej Švrček. Prvním projektem firmy se stala SMSbrana NeoGate. Ta se postupem času rozvinula do dalších projektů a Neogenia v současné době patří mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu. Projekty společnosti navštěvuje každý den až 70 000 uživatelů a jejich počet neustále roste.

Vlajkovou lodí Neogenie se stává projekt Mobilní rozhlas, který jako jediný systém na světě dokázal spojit množství inovativních komunikačních technologií do jediné platformy. Tím umožňuje každodenní efektivní komunikaci místních samospráv s občany i záchranu životů a majetku lidí v krizových situacích jako jsou povodně nebo požáry.

Za poslední 3 roky se vedení kromě vývoje inovativních projektů zaměřilo hlavně na vybudování fungujícího týmu profesionálů a reprezentativního pracovního prostředí. Nyní je součástí Neogenie několik desítek odborníků, kteří mají společný cíl. Chtějí být úspěšní v ČR i v zahraničí. Chtějí, aby projekty Neogenie patřily mezi absolutní špičku. A to se nám společně daří.

Firma sídlí v Jihomoravském kraji

Genialita je v komunikaci

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Jan Šebek, project manager firmy Neogenia

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Pocity byly samozřejmě positivní. Byl jsem velmi rád, že si veřejnost všimla prospěšnosti našich projektů a nominovala nás na toto prestižní ocenění.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Cílem Neogenie je seznámit veřejnost s přínosy, které přináší Mobilní rozhlas a nominace v této soutěži nám pomůže rychleji rozšířit povědomí o nových možnostech v komunikaci mezi samosprávami a občany a vytvořit tak moderní komunikační společnost.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Neogenia již několik let spolupracuje s dětskou onkologií v Brně. Letos jsme se navíc zaměřili na další potřebné – němé tváře. Součástí našeho týmu je totiž i pes Alfréd a ten nám pomohl na Facebooku vybrat několik desítek tisíc jako příspěvek na psí útulky. Kromě organizovaných aktivit na pomoc dětem a psům ale pomáhají i naše projekty. Například Mobilní rozhlas již obce využili pro hledání ztracených dětí, seniorů i psů. To jsou chvíle, které nás hřejí u srdce a neustále ženou vpřed.

Důvod nominace

Po příchodu služby Mobilní rozhlas do naší obce se zlepšila komunikace našeho úřadu a nás občanů. Je to skvělý nápad a jsem ráda, že naše obec službu využívá.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů