Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

GYM&Joy - Zuzana SOUKUPOVÁ

Ročník 2016

Představení nominované firmy

Gym&Joy není jen fitness studio, kam si přijdete zacvičit na skupinové lekce, ale je to hlavně komunita lidí se stejným zájmem o sport a zdravý životní styl. Nescházíme se pouze v tělocvičně, ale pořádáme různé aktivity během celého roku i mimo Gym&Joy. Jsme jiní v přístupu k lidem. Pamatujeme si jména klientů, není to o tom, že přijdete, zaplatíte vstup a už nikoho nezajímáte, to nechceme. Rádi bychom, aby se u nás lidé cítili jako doma, vraceli se rádi a sport pro ně byla radost. Nově nabízíme cvičení Insanity, se kterým jsme v Brně první, vyškolit se dá zatím pouze ve Velké Británii.

Zaměřujeme se také na ranní lekce se snídaní. Ty jsou hodně rozšířené, lidé si zacvičí ráno a odpoledne už nemusí nic řešit, když se náhodou zapomenout v práci. Po cvičení je rychlá, zdravá snídaně a malý networking, kde se dobře daří propojovat GJ komunitu.

Gym&Joy  studio jsem si založila při škole, ještě na bakalářském studiu a tento rok v říjnu budeme slavit již 4. narozeniny. Mimo Gym&Joy jsme s kamarádem založili Lacrossový klub Brno Ravens, který je zatím jediný lacrossový fieldový klub v Brně. Letos jsme dostali možnost hostit 2 americké skupiny hráčů a trenérů, kteří našim hráčům předali mnoho zkušeností a příští rok to vypadá na lacrossový camp.

Lacrossový klub mě přivedl na nápad Sport Ples Brno - ples brněnských sportovních klubů. 15. 1. 2016 proběhl první ročník, který se povedl, a už chystáme další. Tento rok se účastnilo 18 klubů z různých sportovních odvětví od baseballu, rugby, amerického fotbalu až po házenou, dračí lodě a další.

Firma sídlí v Jihomoravském kraji

Všechno se děje z nějakého důvodu a všechno špatné je k něčemu dobré.  

3 otázky pro nominovanou osobu

Odpovídá Zuzana SOUKUPOVÁ, majitelka firmy Gym&Joy

Jaké byly Vaše pocity, když jste o Vaší nominaci na ocenění Český Goodwill dozvěděl/a?

Překvapilo mě to a zároveň moc potěšilo. Vůbec jsem to nečekala.

Proč jste se rozhodl/a Vaši nominaci na ocenění Český Goodwill přijmout?

Ráda pomáhám a motivuju lidi, tak třeba to někomu pomůže se rozhoupat k podnikání a splnit si svůj sen.

Jaký je Váš nejčastější projev dobré vůle?

Propojovat lidi tak, aby si navzájem pomohli. Každý je dobrý v něčem jiném.

Důvod nominace

Zuzka je člověk, který se velmi intenzivně angažuje snad ve všech akcích, které se v Brně točí kolem sportu. Líbí se mi s jakou vervou se snaží přivést děti i dospělé k tomu, že se mají hýbat. Pořádá sportovní ples, přivedla do Brna lacross a její aktivity v tomto směru jsou neuvěřitelně bohaté.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů