Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Xeronia trade s.r.o.

Martin Burdík

Ročník 2018

Představení nominované firmy

Firma Xeronia trade vznikla na jaře roku 2014 a zpočátku se věnovala dodávkám hygienických a čistících prostředků pro střední a menší organizace. Rozvíjela obchodní vztahy, firemní zázemí a obchodní oddělení. Toužila stát se lídrem trhu. Zlom přišel o dva roky později, když Martin Burdík objevil ve Velké Británii produkt s názvem Wipepod, který ho zaujal.

Přesvědčil ho první vzorek, který vyzkoušel. V Londýně se mu pak s výrobcem podařilo domluvit podmínky exkluzivního zastoupení pro střední Evropu. Po absolvování řady nezbytných legislativních kroků uvedl wipepod na český trh. Psal se duben 2017. Od té doby jsou už po České republice rozmístěny stovky hygienických systémů wipepod, které chrání proti virům a bakteriím. Jedná se o zásobník s dezinfekcí vlhčenými ubrousky, které usnadňují dodržování hygieny rukou a povrchů. Nejvýznamnějšími odběrateli jsou mateřské školy a pečovatelská centra.

Společnost Xeronia trade podporuje mateřské školy v rámci svého projektu Čistá a zdravá škola. O svůj zisk se dělí i dále – přispívá nadačnímu fondu Rafael dětem a také organizaci FOR HELP – děti s autismem.

We are different!

Mapa
Firma sídlí v Olomouckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Vývoj společnosti a objevování nových zajímavých produktů.

Jaké máte plány do budoucna?

Rozvoj zahraničního obchodu

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Pracovitost a ctižádostivost

Odpovídal Martin Burdík, majitel firmy Xeronia trade

Důvod nominace

Především férové jednání a spolupráce s firmou je na nejvyšší úrovni profesionality. Neustálé inovace, nebojí se ničeho nového, obrovská energie, pokorný a svědomitý člověk. Velmi si cením osobního přístupu, flexibility, spolehlivost, kreativitu a preciznost.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů