Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

SIGETY & ŠÁRKA s.r.o.

Petr Šárka a Stanislav Sigety

Ročník 2019

Představení nominované firmy

Historie firmy se datuje do roku 1997, kdy vzniklo sdružení fyzických osob Petr Šárka a Stanislav Sigety. V roce 2006 došlo k přeměně společnosti, která v současnosti zaměstnává 12 pracovníků, na SIGETY & ŠÁRKA s.r.o.

Mezi hlavní činnosti patří výstavba plynových přípojek, plynovodů, montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení či vnitřní instalace plynu. Dalším oborem je průmyslové vytápění a vytápění rodinných domů včetně podlahového vytápění, výměny kotlů na tuhá a plynná paliva, solárních systémů i ostatních vnitřních instalací. Jde především o rozvody vodoinstalace, kanalizace i realizace koupelen na klíč.

Společnost SIGETY & ŠÁRKA se rovněž aktivně věnuje tzv. kotlíkovým dotacím, tzn. výměnu kotlů na tuhá paliva za nové ekologické s cílem zlepšit kvalitu ovzduší. Krom samotné realizace výměny kotle zájemcům zajistí také získání dotace.

Mapa
Firma sídlí v Kraji Vysočina

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
v některých případech přeměny v přátelství

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?
požární sport, rybolov, turistika

Kterou z Vašich vlastností dle Vašeho názoru nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
nedochvilnost

Odpovídal Petr Šárka, spolumajitel firmy SIGETY & ŠÁRKA

Důvod nominace

Historie této firmy začíná v roce 1997. Mezi hlavní činnosti patří výstavba plynových přípojek, plynovodů a jejich přeložky. Dalším oborem je průmyslové vytápění a vytápění rodinných domů včetně podlahového vytápění, výměny kotlů na tuhá a plynná paliva, solárních systémů i ostatních vnitřních instalací. Firma provádí profesionální práci. Zaměstnancům vytváří kvalitní pracovní zázemí. Velkou zbraní je poctivost, díky které si firma vybudovala dobré jméno. Nespočet spokojených zákazníků je důkazem skvěle odvedené práce, za kterou je spousta úsilí a dlouholeté práce.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

rodinný příslušník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů