Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

BRENNA, s.r.o.

Taťána Ledererová

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Jméno cestovní kanceláře BRENNA vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. Na českém trhu působí od roku 1993 a v oboru cestovního ruchu patří k tradičním cestovním kancelářím.

Hlavní činností CK je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka – ostrov Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu, Kos, Rhodos, Santorini, Karpathos a Kréta. Velmi populární je také Turecko, Bulharsko či Egypt.

Veškeré zkušenosti, které spoluzakladatelky Taťána Ledererová a sestry Lenka a Jana Fárkovy za téměř 30 let na trhu získaly, se snaží využít ve prospěch svých klientů. CK BRENNA klade důraz především na kvalitní popis destinací a hodnocení hotelů. V rámci trvalého zkvalitňování služeb firma neustále rozšiřuje a aktualizuje fotogalerii, která významně napomáhá při výběru dovolené. Důležitým faktem rovněž je, že delegáti CK BRENNA mají velmi dobrou znalost destinace i místního jazyka.

CK BRENNA je od roku 1998 členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (dále jen AČCKA), jenž je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu.

Spokojený klient je naší nejvyšší prioritou.

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo k podnikání?

Obrovská vášeň pro cestování.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Ten nejdůležitější životní vzor spatřuji v mé matce.

Jakou vlastnost považujete za svoji nejsilnější stránku?

Budování mezilidských vztahů. Zaměstnancům v CK BRENNA plně důvěřuji a jednám s nimi s respektem. Na čestném chování si zakládám také při jednání s obchodními partnery.

Odpovídala Taťána Ledererová, spolumajitelka firmy

Důvod nominace

S CK BRENNA a její spolumajitelkou Janou Fárkovou spolupracujeme už přes 20 let. BRENNA je ryze česká rodinná firma s velkou tradicí, kterou založily tři sestry. V Brně, a nejen tam, si vydobyly obrovské renomé, což potvrzují perfektními službami a organizací zájezdů.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů