Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

HOPA PLZEŇ s.r.o.

Pavel Hostačný

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Firma HOPA vznikla v prosinci roku 1995 jako montážní firma horizontálních žaluzií. V krátké době ovšem začala rozšiřovat nabízený sortiment zboží o další prvky protisluneční ochrany a interiérové doplňky. V současné době firma nabízí montáž, servis, maloobchodní a velkoobchodní prodej kompletního sortimentu protisluneční ochrany (všechny typy žaluzií, rolet, markýz atd.), garážové a vratové techniky, interiérových doplňků – vestavěné skříně na míru, shrnovací dveře atd. a doplňkového sortimentu – zasklívání lodžií, sítě proti hmyzu.

V roce 2015 se firma přestěhovala do nové provozní budovy s největším showroomem v ČR u OC Olympia Plzeň, kde má vystavenou naprostou většinu výrobků "in natura". Již od svého vzniku se snaží firma HOPA poskytovat maximální služby za přijatelné ceny. Za 25 let své existence už nainstalovala více než 100 000 žaluzií a obsloužila přes 40 000 spokojených zákazníků.

O svůj úspěch se neváhá podělit a pravidelně podporuje potřebné, například děti s tělesným a psychickým postižením v ostravském Centru Čmeláček. 

Opravdu úspěšné značky mají silný příběh. Ty slabé mají slevu.

Mapa
Firma sídlí v Plzeňském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Dlouhodobá a cílevědomá práce. Cesta za svým „snem“.

Kdo je Vaším vzorem?

Nedostižným podnikatelským vzorem je Steve Jobs.

Jaké máte plány do budoucna?

Předání vedení společnosti dvěma synům.

Odpovídal Pavel Hostačný, jednatel společnosti

Důvod nominace

zodpovědný zaměstnavatel, spolehlivý obchodní partner již 17 let

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů