Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Czech Viet s.r.o.

Nguyen Manh Tung

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost Czech Viet, která vznikla v roce 2017, je česko-vietnamský tým, který propojuje české organizace s vietnamskými společnostmi v ČR i v zahraničí. Firma vlastní on-line i off-line média, jejichž odběratelé jsou Vietnamci žijící v ČR i cestovatelé, kteří plánují strávit svou dovolenou v tuzemsku.

Do portfolia produktů a služeb patří cestovatelská platforma Du lich Prague plná tipů, co vidět, kde jíst a kde se ubytovat, pracovní portál VietJobs, zpravodajská stanice ChâuÂu TV+ poskytující aktuální informace pro Vietnamce žijící v Evropě ze všech oblastí života, nebo Asociace mladých vietnamských podnikatelů, kteří se vzájemně podporují, sdílí informace a know-how.

Společnost organizuje networkingová setkání českých a vietnamských podnikatelů, podnikatelské cesty s doprovodem rodilého mluvčí i kulturní akce pro veřejnost. V neposlední řadě pořádá kurzy vietnamštiny a zajišťuje překlady a tlumočení na konferencích i při soukromých akcích.

Cílem Czech Viet je pomáhat a spojovat české a vietnamské komunity, a tím odbourávat bariéry a rozvíjet spolupráci. Toto poslání se projevilo v době koronavirové karantény v podobě projektů #podnikatelépomáhají a #vietnamcipomáhají. Cílem informačních portálů bylo propojit různé organizace, které pomáhají, nebo potřebují pomoc. Informovaly také o projektu Srdce pro IZS a jako jediné sloučily tyto informace na jedno místo. Skrze informační portály se rozdaly stovky roušek a darovaly sociálním službám. 

Velkých cílů je možné dosáhnout jedině, když se spojí mnoho lidí dohromady.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Narodil jsem se v ČR, ale vietnamským rodičům, spojením těchto dvou kultur už to bylo přirozeným poslání.

V čem vidíte největší překážky podnikání?

Najít ty správné lidi se stejnými hodnotami.

Jaké máte plány do budoucna?

Aby o naší firmě věděla celá ČR. Dostat co nejvíce českých produktů do Vietnamu.

Odpovídal Nguyen Manh Tung, zakladatel firmy

Důvod nominace

Iniciativa #vietnamcipomáhají je společný projekt Czech Viet s.r.o. a známých vietnamských influencerů, který vznikl v reakci na vlnu solidární pomoci vietnamských komunit žijících v České republice v rámci situace kolem Covid 19. Jak jste již jistě zaznamenali v médiích, v návaznosti na tuto těžkou dobu se po celé zemi objevily stovky forem pomoci ze stran Vietnamců, kteří skrze šití roušek anebo finanční pomoci snaží dát veřejnosti najevo, že také chtějí přiložit ruku k dílu. Našim hlavním cílem je proto vybudovat veřejný informační kanál, který by v této těžké době propojoval dobrovolnickou pomoc mezi vietnamskou komunitou a českou společností, a to skrze našich webových stránek anebo sociálních sítí.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

zaměstnanec

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů