Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Keraservis Group a.s.

Radek Černý

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Své počátky Keraservis datuje od roku 2000, kdy v Brně na Kaštanové vznikla prodejna zaměřující se na prodej stavební chemie a dalšího příslušenství. Postupem času si společnost našla své stálé zákazníky, kteří uvítali nabídku i z dalších oblastí. Produktové portfolio se tak postupně rozšiřovalo o obklady a dlažby, luxfery, sanitární keramiku a další produkty pro vybavení koupelen. V roce 2013 vznikla skupina Keraservis Group, následně firma expandovala a postupně otevřela pobočky v Ostravě a Praze.

V dnešní době se Keraservis Group specializuje na komplexní služby v řešení koupelen dle individuálních potřeb zákazníků – od návrhu až po realizaci. Na designových showroomech v Praze, Brně a Ostravě o celkové rozloze větší než 1400 m2 nabízí Keraservis velké množství inspirace nejnovějšími trendy v koupelnách a jejich designu, hlavní důraz však zaměřuje na odborné poradenství a individuální přístup ke každému zákazníkovi v rámci jednotlivců i developerských projektů.

Společnost je významným dodavatelem kvalitních italských obkladů, dlažeb a mozajek do interiérů i exteriérů, sanitárního zařízení, luxfer, stavební chemie, podlahovin a keramických venkovních dlažeb v rámci českého i slovenského trhu.

V rámci skupiny Keraservis Group v průběhu 20letého působení však vznikly i další významné projekty, které jsou svým zaměřením jedinečné v rámci České republiky. V roce 2015 bylo slavnostně otevřeno Centrum bydlení a designu Kaštanová v Brně a také Centrum bydlení a designu Sokolovská, později přejmenované na dnešní název Křižíkova, v pražském Karlíně. Tento jedinečný koncept nabízí zákazníkům řešení celého bydlení na jednom jediném místě. Naleznete zde kromě zkušených architektů a designérů také nejvýznamnější dodavatele prvků pro stavbu celého rodinného domu či bytu – od dodavatelů cihel, střešní krytiny, garážových vrat, oken, dveří, topení, podlahovin, obkladů a dlažeb, kuchyní, betonové stěrky, tapet, vybavení interiérů až po řešení pro chytrou domácnost. 

Centrum bydlení a designu sdružuje více než 53 partnerů s kumulovaným ročním obratem přes 10 mld. Kč. Mezi nejvýznamnější z nich patří např. Ytong, Heluz, Lomax, Supellex – svět podlah, Keraservis, Deho, Optimal Interier Design, Porte Karpi, Dekstone, Presbeton, Korado a další. Součástí celého komplexu je příjemné prostředí s designovou kavárnou, kde si můžete domluvit schůzku s vaším architektem a řešit vše na jednom místě. V rámci centra je také k dispozici školící místnost či menší zasedací místnosti s možností hodinového pronájmu včetně zajištění cateringu.

Nezpomaluj!

Mapa
Firma sídlí v Jihomoravském kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co Vás přivedlo do Vaší současné pozice?

Kreativita, nespočet dílčích myšlenek a zkušeností, tvrdá práce a silná vize, díky které překonáváme dílčí nástrahy. Ale také podpora rodiny, kolegů a přátel. Velice důležitá věc, na kterou nelze zapomenout!

Co Vás na podnikání nejvíc těší?

Z ničeho tvoření věcí a konceptů, kterým vdechnu život a začnou následně dávat smysl širší veřejnosti, a tedy i mě samotnému. Vidět kolem sebe lidi a kolegy, kteří jsou lepší než Vy, jak posouvají společně s Vámi myšlenky, které jste měl nejdříve jen ve své hlavě. A také potkávání se s novými výjimečnými lidmi, kteří Vás posunou a obohatí o zážitky a rozšíření obzoru.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Můj táta v obojím pojetí a pak několik dalších lidí v mém nejbližším okolí.

Odpovídal Radek Černý, místopředseda představenstva

Důvod nominace

Mimo to, že firma dobře funguje, je hlavním důvodem mojí nominace snaha o systematické vzdělávání odborné veřejnosti a studentů. Dále je to snaha o udržení vysokých kvalitativních standardů v oboru.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů