Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

RB Associates s.r.o.

Jan Mašek

Ročník 2020

Představení nominované firmy

Společnost RB Associates provozuje decentralizovanou síťovou učící se organizaci – síť Red Button. Síť Red Button začali vytvářet v roce 2015 Jan Mašek a Luboš Malý za podpory Romana Stupky. Sjednocující vizí sítě Red Button je dávat prostor podnikatelům a expertům na oblast podnikání, pro které je sdílení svých zkušeností přirozené. Společně se spojili, protože všichni usilují o zlepšování české a slovenské podnikatelské prostředí, a tím zlepšovat společnost jako takovou.

Nyní Red Button tvoří cca 100 profesionálů, koučů, podnikatelů, inovátorů, konzultantů a lidí z nezisku i veřejné správy, kteří společně pracují na projektech i produktech, navzájem se potkávají, učí se jeden od druhého a vzájemně se inspirují. 

Stejně tak jako mnohé podnikatele po celém světě i Red Button inspiruje způsob, jakým budoval svou firmu Tomáš Baťa. Jak pracoval s jistotou a rizikem, jak vytvářel firemní kulturu odpovědnosti a jakým způsobem reagoval na měnící se svět kolem něj. Principy koncernu Baťa chtějí zakladatelé sítě při své práci šířit dál. 

Prostřednictvím svých produktů pomáhá síť Red Button leaderům rozvíjet potenciál lidí ve firmě, inspiruje a propojuje lidi mezi sebou.

Jsi-li nejchytřejší v místnosti, jsi ve špatné místnosti.

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

Čeho si nejvíc vážíte v obchodních vztazích?
Důvěra a dodržení slova. Princip podání ruky.

Zbývá Vám čas na koníčky? Pokud ano, jaké provozujete?
Jistě, bez času pro sebe a rodinu bych určitě nežil naplněný život. Obecně se dá říci, že sport je určitě věc, kterou pro svůj život potřebuji.

Kterou z Vašich vlastností podle Vás nese Vaše okolí s nejmenší libostí?
Disciplína a také to, že když se pro něco rozhodnu, běžím někdy až moc rychle a lidé kolem nejsou schopni tomu tempu stačit a odpadávají.

Odpovídal Jan Mašek, spoluzakladatel sítě Red Button

Důvod nominace

Honza je nesmírně aktivní a inspirující osobnost, která stojí za vznikem sítě Red Button, která se každým rokem více rozšiřuje a pomáhá zlepšovat podnikatelské prostředí stejně jako Český Goodwill. Svojí činností pomáhá propojovat a edukovat stovky podnikatelů a zaměstnanců a jeho energie je neuvěřitelná.

Nominační kategorie

Partner

Nominoval/a:

kamarád(ka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů