Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Radynacestu, s.r.o.

Martin Šimek

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Cestovní kancelář Radynacestu založili manželé Martin a Lucie Šimkovi, aby cestovatelům nabídli možnost cítit se všude jako místní. V rámci tohoto konceptu pomáhají vyhnout se všem pastem na turisty a ukazují cestovatelům místa, o kterých se běžně nepíše. Důležitou roli při tom hrají průvodci, kteří se na místech, kam jezdí, detailně vyznají a vše testují na vlastní kůži. Zájezdy tvoří pro malé skupinky do 15 cestovatelů, kteří tak mohou získat unikátní zážitky.

Od roku 2009, kdy na trhu působí, obsloužila cestovní kancelář Radynacestu před 67 tisíc spokojených cestovatelů. Dnes má firma tři pobočky, v Praze, Brně a Ostravě.

 

Mapa
Firma sídlí v Moravskoslezském kraji

Důvod nominace

Od nuly deset let budovaná a opečovávaná cestovní kancelář, která chce do života klientů vnášet poznání, zážitky, tvořit jejich vzpomínky. Dělat cestování jinak i pro lidi, kteří si sami netroufnou. To vše se Martinovi daří komunikovat a klienti potvrdí. Chtěla bych ho nominovat za to, že firmu udržel i během covidu, kdy byly nulové příjmy a pomoc státu mizivá. Že je pozitivní a optimistický, nikdy mu nedochází nápady. Tvořit a vylepšovat je jeho záliba. A věří, že budeme pomáhat cestovat a poznávat i po pandemii.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

společník

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů