Český Goodwill 2023

Znáte firmu nebo podnikatele, kterých si vážíte?

Nominujte teď

Sloneek s.r.o.

Milan Rataj

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Společnost Sloneek vyvinula stejnojmennou online aplikaci pro správu HR agendy. Sloneek je cloudový nástroj pro personalisty a jejich svěřence. V uživatelsky přívětivém prostředí jsou všechny podstatné nástroje, které firma potřebuje pro práci se zaměstnanci i externími spolupracovníky.

Aplikace je primárně určena pro malé a střední firmy (SME) a moderní štíhlé organizace, které jsou příznivci cloudových řešení. Využití najde ve start-upech, neziskových organizacích, oborově též ve výrobních firmách, vzdělávacích institucích či ve stavebnictví.

Spolu s intuitivním uživatelským rozhraním si Sloneek zakládá na rychlé implementaci a flexibilním řešení. Mezi hlavní funkcionality patří evidence zaměstnanců, absence a pracovní doba, docházka a výkaz práce, time tracking a time sheety, elektronické (eIDAS) podepisování dokumentů, pracovní pomůcky nebo vzdělávání a kompetence zaměstnanců.

Ačkoliv má československá firma se Sloneekem mezinárodní ambice, klade velký důraz na osobní podporu v českém a slovenském jazyce.

 

Mapa
Firma sídlí v Praze

3 otázky pro nominovanou osobu

V čem vidíte největší překážky podnikání?

V absenci touhy, vůle a smysluplnosti.

Kdo je Vaším vzorem osobním, případně podnikatelským vzorem?

Nemohu říct, že bych měl jeden vzor. Inspiraci se snažím vidět všude. Doma i v zahraničí.

Jaké máte plány do budoucna?

Ambice jsou velké. Chceme prorazit v Evropě jako celku. Víme, že prostor je. A velký.

Odpovídal Milan Rataj, jednatel společnosti

Důvod nominace

Milana znám od roku 2001 a velice si ho vážím za to, jak si jde za svým cílem v čemkoli, co dělá.

Nominační kategorie

Inovace

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů