Český Goodwill 2024

Hledáme podnikatele a firmy, kterých si lidé váží!

NOMINUJTE TEĎ

Náš chléb a.s.

Ročník 2021

Představení nominované firmy

Jsme rodinná pekárna, založená na 22 let dlouhé rodinné tradici. NÁŠ CHLÉB, čerstvý a voňavý, pro vás s láskou připravujeme v naší provozovně v Jablonci nad Nisou. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Tajemství vůně a chuti našeho pečiva není založeno pouze na poctivé ruční práci, kvalitních surovinách a dlouholetých zkušenostech, ale zejména na velkém srdci, které do každého kousku pečiva vkládá tým našich pekařů a pekařek.

Při výrobě našeho pečiva používáme jenom přírodní suroviny, jejichž kvalita je u nás na prvním místě. Velký důraz klademe také na zpracování a zrání těsta. Do našeho těsta používáme pouze vlastní kvas, který si sami vyrábíme. Těsto poté ručně hněteme a necháváme zrát po přesně určenou dobu, aby dosáhlo ideální kyprosti. Naše výrobky nedodáváme do žádných supermarketů. Máme síť vlastních prodejen NÁŠ CHLÉB.

Vyrábíme takové pečivo, které bychom rádi jedli i my sami.

Mapa
Firma sídlí v Libereckém kraji

3 otázky pro nominovanou osobu

Co vá přivedlo k podnikání?

soutěživost

Co vás na podnikání nejvíc těší?

úspěch

V čem vidíte největší překážky podnikání?

byrokracie

Důvod nominace

Rodinná pekárna, založená na 22 let dlouhé rodinné tradici. NÁŠ CHLÉB, vždy čerstvý a voňavý, s poctivě, láskou připravují v provozovně v Jablonci nad Nisou. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Používá často vlastní nebo již málo používané tradiční metody, které preferují kvalitu na úkor rychlosti. Sortiment od chlebů, staročeských housek a koláčů za téměř čtvrt století rozrostl - po focaccia, ciabatty, cornové pečivo, marokánky, perníky. Dnes nabízí i domácí džemy, termixy, pomazánky a spousty dalšího. Avšak stále se vše vyrábí ručně s použitím nejlepších surovin. Nominuji celý tým firmy, který se rychle rozrůstá, ale má jedno společné - lásku k pečivu, dobrý pocit z dobře odvedené práce pro zákazníka. Prostě vždy vyrábí takové pečivo, které by rádi jedli i sami a za své produkty by dali ruku do ohně.

Nominační kategorie

Tradice

Nominoval/a:

obchodní partner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů