Stavebnice ve školkách podpoří zájem dětí o techniku

17/09/2015

Společnost Iveco Czech Republic, a.s. rozšiřuje podporu technického vzdělávání o spolupráci s mateřskými školami. Vedle partnerství s několika vysokými a středními školami technického zaměření chce nyní nadchnout pro techniku i předškolní děti.

Za tím účelem věnovala čtyřem mateřským školám ve Vysokém Mýtě polytechnické stavebnice, které pořídila ve spolupráci s Moravskoslezským automobilovým klastrem, členem Sdružení automobilového průmyslu AutoSAP.

K předání došlo 31. srpna ve vysokomýtské MŠ Slunečná, za Iveco Czech Republic se zúčastnili generální ředitel Jiří Vaněk a ředitelka lidských zdrojů Alena Kozáková. Dalšími školkami, které budou stavebnice využívat, jsou MŠ Kamarádi, MŠ Lidická a MŠ Pod Smrkem.  

Cílem polytechnické stavebnice Kit4Kid je zábavnou formou seznamovat nejmenší děti s technikou, pěstovat u nich elementární zručnost a radost z vlastnoručně sestaveného auta, rakety nebo letadla.

Celou zprávu naleznete na CIA NEWS.

Zdroj: CIA NEWS

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů