Vyhlášení vítězů soutěže Co víte o Českém Goodwillu?

28/06/2016

Po 11 týdnů soutěžili příznivci a podporovatelé ocenění Český Goodwill v soutěži, která testovala jejich znalosti z historie projektu.

Soutěž odstartovala v polovině května na Facebooku Český Goodwill a v jedenácti kolech na soutěžící čekalo 11 těžších i lehčích otázek, které mapovaly nejvýznamnější okamžiky od vzniku projektu Český Goodwill v roce 2013. Někdy rozhodovala rychlost odpovědí, jindy zase přesnost.

Největší počet odpovědí si získalo 8. soutěžní kolo s genderovou otázkou Jaký podíl mezi nominovanými účastníky ocenění Český Goodwill mají ženy? Nejpřesnější tip z celkových 19 přijatých odpovědí zaslala Stanislava Tančincová, která toto kolo vyhrála. V celkovém pořadí ale své prvenství neudržela. S celkovou úspěšností 44 % se absolutní vítězkou stala Milena Ludvíková, která nejlépe odpověděla celkem ve 4 soutěžních kolech.

PŘEHLED VÍTĚZŮ A CEN, NA KTERÉ SE MOHOU TĚŠIT:

1) Hlavní cena – karton (6ks) výběr moravských vín SPIELBERG: Milena Ludvíková

2) Druhé místo - Dárkový poukaz Coloseum restaurants: Stanislava Tančincová

3) Třetí místo - Rodinná (4ks) čestná vstupenka do Parku Mirakulum: Vladimíra Šajtarová

4) Čtvrté místo - kuchařka z nakladatelství Mladá fronta Sestav si svůj burger: Kamila Kupcová

5) Páté místo - Sleva 20 % na cestovní pojištění od Pojišťovny VZP: Lucie Voznicová-Vrlová a Libor Šajtar

DĚKUJEME VŠEM ZA ÚČAST V SOUTĚŽI A VÝHERCŮM GRATULUJEME!

Sledujte i dál webové stránky ocenění Český Goodwill a také naše sociální sítě. Ani o prázdninách se zde nebudete nudit :-). Krásné léto vám přeje celý tým projektu Český Goodwill...

P.S.: Zbývají poslední dva dny do konce nominační fáze a tedy poslední šance pro Vás veřejně vyslovit uznání za odpovědný přístup k podnikání firmě, které si právě Vy vážíte! Nominujte až do půlnoci 30. června!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů