Povodně vzedmuly ve firmách vlnu solidarity

06/06/2013

Velká voda napáchala mnoho škod. České firmy a jejich zaměstnanci ale ukazují, že lhostejností netrpí. Spontánně vznikla řada finančních sbírek a aktivit, které postiženým povodněmi pomáhají.

Každý se snaží pomáhat, jak může. Některé firmy organizují mezi svými zaměstnanci dobrovolnické týmy, finanční sbírky, nebo jiné kreativněšjí projekty, které postiženým hmotně či psychicky pomohou. Příkladem takového netradičního projektu je záchranná akce gastronomického klubu Lime and Tonik, který rozjel záchrannou akci pro zatopené pražské restaurace. Podle slov šéfa klubu Blaka Wittmana restauratéry morálně podpoří vědomí, že až otevřou, budou mít u stolů plno. Celý článek si můžete přečíst v dnešním vydání E15.

Jistě i firmy ve Vašem okolí se snaží postiženým pomoci. Vážíte si jich pro to? Oceňte jejich snahu a odpovědný přístup k potřebným a nominujte je do projektu ČESKÝ GOODWILL.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů