TOP 5 firem předvádí napínavý souboj

06/09/2016

Lidé mohou pořadí firem, které na svém kontě aktuálně mají nejvíce hlasů, sledovat on-line na webu projektu. Na hlavní stránce v sekci TOP 5 firem se zobrazují v sestupném pořadí finalisté, kteří se v daném okamžiku těší největší podpoře veřejnosti.

Každý si tak může udělat představu o tom, jak napínavý souboj v hlasování jednotlivých táborů probíhá, i jak daleko od zisku titulu Osobnost ČG 2016 je právě jeho favorit. Pořadí se přitom mění průběžně podle aktuálního počtu došlých hlasů.

Hned první týden přinesl změny

Krátce po odstartování hlasování ve čtvtek 1. září se na první příčku probojovala Olga Jurášková. Zanedlouho ji ale 'přeskočila' Petra Plemlová, která si prvenství zatím stále drží. V druhé polovině týdne se v první pětce objevil také Jan Tuček, který se probojoval až na druhou příčku.

Tradičně velké oblibě ve svém okolí se těší firmy z oblasti zdravotnictví. Letos nejvýrazněji tyto barvy hájí Miroslav Koliba, který po celý týden byl stálicí v TOP 5. Skokanem prvního týdne hlasování je Vladimír Šulc, kterého fanoušci-modeláři vyslali v posledních dnech až na čtvrtou pozici.

Zdroj: HPCG

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů