Odborná porota vybrala oceněné ročníku 2016

21/09/2016

V úterý 20. září, tedy přesně měsíc před slavnostním galavečerem Český Goodwill porota zvolila 15 nejsilnějších příběhů letošního ročníku ocenění. Jako každý rok se volilo ve čtyřech kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš. O Osobnosti rozhoduje svými hlasy veřejnost až do půlnoci 30. září 2016.

Porota byla tentokrát pětičlenná. Členy poroty byli Jaroslava Jermanová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Eva Svobodová, generální ředitelka AMSP ČR, Petr Uchytil, ředitel strategického marketingu Lagardere ČR, Václav Blahunek, šéfdirigent Hudby hradní stráže a PČR, ambassador Český Goodwill a Petr Hlavatý, zakládající partner poradenské skupiny HPCG. Nad trasparentím průběhem dohlížel Jiří Vavřík, vedoucí auditor Certifikace kvality služeb TÜV SÜD Czech.

Letos byly nejvíce zastoupeny kategorie Inovace (30 nominovaných) a Partner (27 nominovaných), které byly i předmětem největších diskuzí poroty nad volbou oceněných.

O tom, jak porota rozhodla, se dozvíme již 20. října v průběhu slavnostního galavečera spojeného s předáváním ocenění Český Goodwill 2016 v Českém muzeu hudby na pražské Malé Straně.

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů