11 364 hlasů rozhodlo o Osobnosti ČG 2016

01/10/2016

Je rozhodnuto! Před několika okamžiky skončila závěrečná fáze 4. ročníku ocenění Český Goodwill. V kategorii veřejnosti Osobnost ČG se na volbě podílelo přesně 11.364 lidí. Svými preferencemi rozhodli o obsazení předních příček kategorie, ve které se o přízeň veřejnosti ucházelo všech 74 finalistů letošního ročníku.

Novou držitelkou titulu Osobnost ČG 2016 potřetí stala žena. S počtem 3.973 hlasů zvítězila Michaela Bílá Čížková, jednatelka firmy HAPPY FOTO Česko. Na stříbrném místě s celkovým počtem 1.113 hlasů se umístila další žena - majitelka firmy unuodesign Petra Plemlová. Bronzová příčka s 595 hlasy patří Daně a Adamovi Jermanovým, kteří spolu vedou rodinnou firmu Bambutik.

TOP 5 umístění patří také Janu Tučkovi, řediteli společnosti STEM/MARK (450 hlasů) a Vladimíru Šulcovi, jednateli a spoluzakladateli firmy Eduard (444 hlasů).

VŠEM SRDEČNĚ GRATULUJEME!!!

Zdroj: Český Goodwill

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů