Přes 50 % firem získalo přes 50 hlasů

03/10/2016

Letošní vítězka kategorii Osobnost má přesvědčivé prvenství. Podobně jako v premiérovém ročníku ocenění Český Goodwill 2013 pro Michaelu Hustou, i letos pro její jmenovkyni Michaelu Bílou Čížkovou hlasovala více než třetina lidí (35 %).

Velké přízni se ale těšili i všichni ostatní finalisté. Více než polovina finalistů (52 %) získala 50 a více hlasů. Přes 100 hlasů pak podpořilo více než čtvrtinu podnikatelů, kteří postoupili do finále letošního 4. ročníku ocenění Český Goodwill (27 %). 7 statečných pak získalo více než 300 hlasů veřejnosti. Každý z finalistů získal nejméně 4 hlasy podpory.

Kategorii Osobnost ČG i letos ovládly ženy. Za historii ocenění Český Goodwill tak kategorii veřejnosti - Osobnost ČG - ženy dominují. S výjimkou loňska, kdy titul Osobnost Český Goodwill získal Václav Kádner, majitel firmy Lesoservis, se přízeň veřejnosti pokaždé přiklonila ve prospěch něžného pohlaví. V premiérovém ročníku, jak již bylo zmíněno, kralovala majitelka soukromé kliniky OČNÍ EU Michaela Hustá a v roce 2014 korunku získala marmeládová královna Blanka Milfaitová.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů