17 splněných snů za 2 roky, to je MA-MA Foundation, partner ocenění ČG

04/10/2016

Dva roky, 17 splněných přání. To je vizitka nadačního fondu MA-MA Foundation, který pomáhá lidem v těžké životní situaci. V polovině září nadační fond splnil přání nemocné Karolínce, která chtěla zažít let balonem. Tento týden se členové MA-MA Foundation přesunuli do Rakouska. Tam plnili přání šestadvacetileté Martině, která prodělala v dětství onkologické onemocnění, které se jí před dvěma lety vrátilo a se kterým nyní bojuje.

„Martina chtěla zažít atmosféru světové opery, proto jsme s ní ve čtvrtek 29. září vyrazili do Vídně, díky našim partnerům z Českého Goodwillu Martina seděla v dirigentské loži Vídeňské státní opery, kam se běžný návštěvník nedostane, shlédla spolu s maminkou známou operu AIDA od Giuseppe Verdiho a po představení se podívala i do zákulisí tohoto proslulého operního domu. Neopakovatelnou atmosféru světové opery zažije Martina ještě jednou za několik málo týdnů. Měla by s námi totiž vyrazit do proslulé La Scaly v italském Miláně," řekla zakladatelka nadačního fondu Martina Koudelková.

Nadační fond splní během října ještě jedno přání. 14letá dívka s onkologickým onemocněním by se ráda zúčastnila velké módní přehlídky. Její přání se splní 12. října, kdy se módní přehlídky zúčastní nikoliv jako návštěvnice, ale přímo jako jedna z aktérek a společně s modelkami se projde po molu v Praze.  

Sledovat splněná přání nebo se do aktivit fondu osobně zapojit můžete na Facebooku (po kliknutí na obrázek se otevře v novém okně).

Nadační fond MA-MA Foundation byl založen v roce 2014 s cílem podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. „Pomáhat ostatním by mělo být přirozeností každého člověka, na což se v dnešní době  zapomíná. V mnoha ohledech stále ještě převažuje trend, že každý by se měl postarat sám o sebe a nezatěžovat ostatní. Chceme být mezi těmi, kdo se snaží změnit myšlení řady lidí a přesvědčit je, že pomáhat má vždy smysl, což je i hlavním mottem našeho nadačního fondu,“ uzavřela Martina Koudelková.

Zdroj: Český Goodwill a MA-MA Foundation

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů