Jaromír 99 pokřtil kalendář Český Goodwill 2017

05/10/2016

Světově proslulý český výtvarník Jaromír 99 spojil síly s projektem Český Goodwill. Exkluzivně pro něj vytvořil 12 autentických portrétů vážených českých podnikatelů, ze kterých vznikl kalendář Český Goodwill 2017. Slavnostní křest kalendáře se uskutečnil 4. října odpoledne v prostorách Tiskárny Libertas, která je partnerem projektu.

Kalendář Český Goodwill 2017, který představuje 12 vážených podnikatelů, finalistů a partnerů ocenění Český Goodwill, je symbolickou upomínkou 5. výročí, které ocenění ČG oslaví v příštím roce. Kalendář plní zároveň funkci motivační a benefiční.

Kalendář ČG2017 pokřtili (zleva) Martin Daněk (Tiskárna Libertas), Petr Hlavatý (HPCG), Martina Koudelková (MA-MA Foundation) a Jaromír Švejdík alias Jaromír 99.

„Originál kalendáře se bude dražit v průběhu galavečera u příležitosti slavnostního předání ocenění Český Goodwill 2016,“ přiblížila Lenka Hlavatá, výkonná ředitelka české poradenské skupiny HPCG, která je pořadatelem projektu. „Výtěžek z této dražby a z dalšího prodeje kalendáře bude věnován nadačnímu fondu MA-MA Foundation na projekt Plňme přání,“ dodala Hlavatá.

Autorem kreseb v kalendáři Český Goodwill 2017 je přední český výtvarník Jaromír 99, jehož rukopis nesou taková díla jako Alois Nebel, Emil Zátopek - …když nemůžeš, tak přidej!, Franz Kafka – Zámek, a mnoho dalších. Tisková produkce kalendáře byla svěřena odborníkům z Tiskárny Libertas, kteří zvolili ty nejlepší tiskové technologie, materiály a speciální barvy, aby bylo dosaženo exkluzivní výsledné podoby tohoto jedinečného díla.

Podepsaný originál kalendáře ČG2017 se bude dražit 20. října a výtěžek podpoří projekt Plňme přání.

Spojením umění Jaromíra 99 a vážených českých podnikatelů tak došlo k naplnění poslání projektu Český Goodwill - podporovat malé a střední podnikání v ČR, rozvíjet etický přístup k podnikání a tradiční hodnoty. Podařilo se spojit úspěšné a vytvořit dílo trvalé hodnoty, které bude nejen ozdobou každé kanceláře, ale i reprezentativním nositelem poslání ocenění Český Goodwill.

Další podrobnosti o kalendáři Český Goodwill 2017 včetně možností, jak jej můžete získat i Vy, zjistíte zde.

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů