Osobnost ČG 2016 má opět silný mandát

26/10/2016

Veřejnost v hlasování letos rozhodovala o tom, kdo se stane v pořadí 4. Osobností ČG. Po napínavém souboji zůstatala štěstěna nakloněna Jihočechům a vítěznou zlatou příčku si udržela paní Michaela Bílá Čížková, jednatelka firmy HAPPY FOTO Česko.

Z celkového počtu 11 364 hlasů jich Michaela Bílá Čížková získala neuvěřitelných 3 973, tedy více než 35 %. To představuje velmi silný mandát, který veřejnost shodou okolností v minulosti udělila jmenovkyni Michaele Husté, majitelce soukromé oční kliniky OČNÍ EU.

Společnost HAPPY FOTO byla nominována za šetrnou výrobu ohleduplnou k životnímu prostředí.

Nominaci na ocenění Český Goodwill 2016 dostala společnost Happyfoto za filozofii výroby, která je velmi šetrná k životnímu prostředí. Zásady ekologie přebrala téměř před 20 lety od své mateřské firmy z Rakouska. Dnes se jimi zaměstnanci řídí nejen na pracovišti, ale také v soukromí. Jdou příkladem, a to hlavně díky své jednatelce, paní Michaele Bílé Čížkové, která se zaslouženě stala Osobností Českého Goodwillu 2016!

Zdroj: HPCG

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokračováním v používání tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete v Souhlasím Prohlášení o ochraně osobních údajů